خط لوله سراسری گاز بیدبلند به دست متخصصان داخلی ترمیم شد

خط لوله سراسری گاز بیدبلند به دست متخصصان داخلی ترمیم شد

12 آذر 1393

رییس روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عملیات ترمیم این خط که از چهارشنبه شب آغاز شده بود بدون وقفه در انتقال گاز، با موفقیت به پایان رسید.ˈعبدالحسین خازنیˈ افزود: اجرای عملیات ترمیم شامل برش کاری، گاززدایی، تخلیه گاز، لوله گذاری، جوشکاری و رادیوگرافی بود. ...

 پژوهش های کاربردی درزمینه جوشکاری در کشورضروری است

پژوهش های کاربردی درزمینه جوشکاری در کشورضروری است

12 آذر 1393

به گزارش ایرنا"ˈعبدالوهاب ادب آوازه'ˈروز سه شنبه درنخستین همایش بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب دردانشگاه آزاد اسلامی کرج با اشاره به اهمیت صنعت جوشکاری در اقتصاد کشور، گفت: امروز احداث شبکه های بزرگ انتقال نفت و گاز در کشور نیازمند صنعت جوشکاری است.

 استاندارد فرایند جوشکاری مواد فلزی اجرایی می شود

استاندارد فرایند جوشکاری مواد فلزی اجرایی می شود

12 آذر 1393

مدیر ساماندهی صنعت جوش کشور گفت: رعایت استاندارد فرایند جوشکاری ذوبی مواد فلزی از ابتدای مهرماه سال جاری اجرایی می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، عادل بنایی با اعلام این خبر افزود: این استاندارد تمام محصولاتی که از فرایند جوشکاری در ساخت آنها استفاده شده را در برمی گیرد.

«
»

 

مسابقات جایزه بزرگ جودو با همکاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، 22 آبان ماه به میزبانی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، مسابقات جایزه بزرگ جودو با همکاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با حضور بیش از 300 جودوکار از سراسر کشور پنجشنبه 22 آبان ماه برگزار می شود.

این پیکارها در هفت وزن 60-، 66-، 73-، 81-، 90-، 100- و 100+ (با 2 کیلوگرم ارفاق وزنی) خواهد بود که تعداد شرکت کنندگان در هروزن هیچ محدودیتی ندارد، ضمن اینکه از شرکت نفرات خارج از لیست اسامی ارسالی استانها ممانعت می گردد.

لازم به ذکر است، برای نفر اول 20 میلیون ریال، نفر دوم 10 میلیون ریال و نفر سوم مشترک 5 میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته شده است.